Letenky do Kalifornie

Kalifornie - letiště v Los AngelesKalifornie je jeden z nejkrásnějších států USA, který můžete navštívit kdykoliv během roku, a to díky letecké dopravě, která vám zprostředkuje cesta v kterémkoli ročním období. Bohužel, v současné době neseženete žádný přímý let z České republiky.

V Kalifornii se nachází celá řada významných mezinárodních letišť. K těm nejrušnějším patří letiště nacházející se v blízkosti velkých měst, kterými jsou například Los Angeles, San Francisco, San Diego nebo Ontario.

Než si koupíte letenku do Kalifornie, musíte nejdřív zvážit pár skutečností. Kromě termínu a cílového místa, kde budete trávit dovolenou, je nutné si zvolit také leteckou společnost, se kterou poletíte. Různé letecké společnosti nabízejí odlišnou dobu letu, počet přestupů i délku mezipřistání. Od těchto faktorů se posléze odvíjí také výsledná cena, za kterou letenku zakoupíte. V případě, že budete muset čekat na další letadlo přes noc, nabízí některé společnosti také možnost ubytovat se v některém blízkém hotelu. Mezi společnostmi lítajícími do Kalifornie najdete například společnost Lufthansa, British Airways, Air France, United a mnoho dalších.

Ať už si vyberete jakoukoliv leteckou společnost, připravte se na to, že za letenku zaplatíte cenu už od 20 000Kč. Pokud ale začnete s hledáním letenky dostatečnou dobu před plánovou cestou, můžete narazit na některou akční nabídku a letenku třeba do Los Angeles pak zakoupíte třeba jen za 14 000Kč.

Jedním z nejrušnějších letišť je Los Angeles International Airport, které se nachází asi 25 km od centra města. Jedná se obrovský komplex, ve kterém je hned devět terminálů. Do města se pak dostanete prostřednictvím taxi, za které zaplatíte kolem 50 USD nebo prostřednictvím autobusové dopravy. Nejlepší ovšem je si hned na letišti vypůjčit auto, které představuje nejjednodušší způsob, jak se můžete po městě, potažmo v celých státech pohybovat.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2024 | Kalifornie (USA) | www.ekalifornie.cz
Provozuje: TravelBees.cz